Loading...

PODYUM KİRALAMA VE KURULUM

Podyum bir kişinin bir etkinlikte konuşma yaparken ya da herhangi bir etkinliği yönetirken izleyiciler tarafından görülebileceği yüksekliğe erişmesi amacıyla kurulan yüksekçe platformdur. Podyumlar; spor, sanat, kültür, eğitim vb. alanlarda düzenlenen ödül törenlerinde başarılı katılımcıların ödüllerini almak için davet edildiği yüksekçe alan olarak da bilinir. Ayrıca moda tasarımlarının sergilendiği manken sunumlarında da podyumlardan istifade edilir. Bugün podyum kullanımı genişçe bir etkinlikler dizisinde kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan her alanda insanlar podyumlara erişebilmektedir. Podyumların kullanıldığı etkinlikler genel itibariyle kısa süreli etkinliklerdir. O yüzden kiralık podyum bu kısa süreli faaliyetler için daha aklıca bir çözüm olmaktadır. Çünkü tek seferlik ve kısa süreli bir organizasyon için kiralama opsiyonu daha uygun bir seçenektir. İlk olarak hangi etkinlik için ne tür bir tasarım istiyorsunuz bunu tespit etmelisiniz. Podyum kiralama öncesinde etkinliğiniz amaçlarını ve sizin görsel istekleriniz sizin daha ekonomik fiyatlarla bu işi halletmenize yardımcı olabilir.

 

Podyum kurulumu organizasyonların şüphesiz en önemli ayaklarından biridir. Kurulacak podyumun genişliği, güvenliği ve dayanıklılığı organizasyonun sağlıklı biçimde yürütülmesi için elzemdir. Podyum titizlikle ve ustalıkla oluşturulmalı ve göze hitap eder bir tarz sergilemelidir. Müşteri memnuniyet podyum kurulumu aşamasında öncelik olarak değerlendirilmelidir. Memnun edilmiş müşteri bir sonraki safhalar için daima sizin hanenize artı olarak ilave edilecektir. Konusunda uzman, profesyonel bir ekip ile iletişim halinde olunmalıdır. Organizasyonunun kusursuz bir biçimde sunulması ekibin işin başından bitimine kadar temel hedefi olmalıdır. Gösterinin ya da temsilin en önemli unsuru gerçekleştirileceği podyumdur. Podyum boyutları, en ince ölçümlerle hesaplanmalı ve kurgulanmalıdır. Aksi bir durumda kurulacak yetersiz bir podyum sizin tekrardan başa dönmenizi neden olacaktır. Podyum kurulumu düzenlenecek etkinliğin niteliğine göre farklılık arz eder. Ama ne olursa olsun podyumun izleyicilerin rahatlıkla etkinliği takip edeceği biçimde tasarlanması gerekir. Bu bağlamda aydınlatma işleminin de etkinliğin niteliğine göre yapılması gerekir. Sahnenin göz alıcı bir çekicilik içinde ışıl ışıl aydınlatılması gerekir. Bunun yanında ses sistemlerinin de izleyicileri rahatsız etmeyecek şekilde kuruluma dâhil edilmesi gerekir. Podyum civarı ekstra görüntü sistemleri ile zenginleştirilecekse bu görselin sunumu gölgelememesine çok dikkat edilmelidir. Görüldüğü üzere ses, ışık ve görüntüleme başlıklarının titizlikle harmanlanması podyum kurulumu işinde sizi başarıya ulaştıracaktır.

 

PODYUM KİRALAMA FİRMALARI

Podyum tasarımı oldukça ayrıntısı olan bir tanıtım hizmetidir. Ancak bu demek değildir ki podyum kiralama fiyatları astronomik seviyelerdedir. Hayır, podyum kiralama, sanıldığı kadar maliyetli bir iş değildir. Çünkü kiralama opsiyonu satın alma kadar maliyet oluşturmaz. Çünkü tek seferlik bir sahneyi siz kısa süreliğine temin ediyorsunuz. Bu açıdan istenen ses, ışık, görüntü sistemleri de belirlendikten sonra size makul bir fiyat aralığı sunulacaktır. Burada maliyeti oluşturan unsurlar detaylı biçimde bahsettiğimiz üzere kullanılacak malzemelerdir. Podyumun kalitesine, tasarımına göre maliyet oldukça aşağıya çekilebilir. Bu kiralama işlemi genellikle metrekare fiyatı üzerinden hesaplanır. Genellikle tüm detaylar bu fiyat içerisine dâhil edilir. Podyum kiralama firmaları büyük çoğunlukla bu hususları göz önünde bulundurur. Hayalinizdeki özel etkinliğinizi sizin istediğiniz bütün teknik detayları en ince ayrıntısına varıncaya kadar tasarlıyoruz. Sizin istediğiniz bütün değişiklikleri, revizyonları hızlı ve pratik biçimde gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken işinde ehilleşmiş, uzmanlaşmış profesyonel ekip arkadaşlarımızdan destek alıyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız. Podyum kiralama firmaları içinde işte bu yüzden çokça tercih ediliyoruz ve müşterilerimizle ticaretten dostluğa uzanan bir ilişkiye sahip oluyoruz. Gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Paylaş
Diğer haberler için tıklayınız.

Toplam: 0,00 ₺